Základní ovladatelnost psa

 

V této hodině cvičíme hlavně ovladatelnost psa. Zaměříme se na nácvik klasických povelů, důraz je kladen na socializaci psa. Součástí výcviku jsou PŘIVOLÁVAČSKÉ HRY A HRY PODPORUJÍCÍ DRIVE A KONTROLU. Začít můžete prakticky hned, jak si štěňátko přivezete domů.

Dbáme na to, aby na naše cvičiště chodili pouze psi zdraví a řádně očkovaní. Pro první návštěvu doporučujeme domluvit si individuální lekci, kde se domluvíme, zda budeme pokračovat ve skupině, či individuálně a je čas na informace o způsobu našeho tréninku :D.

Hodiny jsou vedeny pouze systémem pozitivního posilování (žádné škubání na vodítku, okřikování, fyzické korekce), pejsci se učí přemýšlet a sami se rozhodovat, jaké chování je dle jejich psovoda správné.  Všechny vědomosti se učíme pomocí her a jednoduchých pravidel, která není problém aplikovat v běžném životě. Nemusíte se bát přijít s pejskem malým, velkým, společenským, pracovním…. křížencem i budoucím šampionem.

Co u nás určitě nenajdete je hromadné vypouštění, kdy hrozí nejen psychické ale i fyzické poranění, jakýkoli stres při výcviku, nátlak.

Cílem je:

  • naučit pejska přemýšlet
  • posílení hodnot psovoda
  • socializace psa i psovoda ;-)
  • naučit pejska být v kleci RÁD
  • připravit tým k základním zkouškám

ODHLÁŠENÍ Z TRÉNINKU MINIMÁLNĚ 24 HODIN PŘEDEM!!!!!! Při pozdějším odhlášení bude požadována úhrada za výcvik. Děkujeme za pochopení.