Jsem zde poprvé

Vítejte u nás.

V naší škole trénují 3 trenéři. Dana Russová, Zuzka Vodičková a Míša Houserová.

První trénink je zdarma, vyberte si hodinu s názvem Trénink pro všechnyAby jste se mohli přihlásit je třeba se registrovat do našeho kalendáře. Registraci provedete zde

Po registraci vám přijde do uvedeného mailu zpráva s žádostí o potvrzení. Odkaz je dobré zkopírovat do nového okna. Přihlásíte se.

Pokud přihlášení na trénink provádíte z mobilu, tak je zapotřebí tlačítko nabídky vždy dlouze podržet, aby se vám nabídka otevřela.

V druhém kroku je ještě třeba zaregistrovat minimálně 1 pejska – popř. i více pejsků, se kterými chcete chodit. V záložce Moji pejsci  klikněte na  Přidat pejska. Můžete jich přidat kolik chcete.ždy nutné tlačítka na webu dlouze podržet, aby se vám nabídka otevřela.

V případě problému s registrací nás prosím kontaktujte telefonicky – 604 283 902 nebo 775394470.

 

PM_přidání psa

PM_první přihlášení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po registraci pejska se můžete přihlásit na první hodinu. První hodina je “na dluh”, protože je zdarma a vy nemáte permanentku. Nic se neděje, klikněte se a prostě přijďte.

Na první hodinu vezměte pejska, vodítko, obojek, případně košík, pamlsky a hračku. Pokud nemáte pamlsky a hračku nevadí, na místě můžete pořídit….

První hodina je více povídací, vysvětlíme si jak cvičíme a vy nám sdělíte vaší představu a vaše cíle.

Pokud se rozhodnete chodit dál, je třeba koupit permanentku. Můžete si vybrat z 

následujích možností – viz Ceník